top of page

24 Ara Cmt

|

Shine Dans Stüdyosu

Boogie Woogie Atölyesi

Boogie Woogie'yi merak eden ve denemek isteyen herkese açık atölyeler! Daha önce hiç dans tecrübesi olmayanlar dahil, ister eşli ister solo, her seviyeye uygun atölyeler için sınırlı sayıdaki kontenjanları kaçırmayın. Program detayları ve ücret bilgileri açıklamalarda

Boogie Woogie Atölyesi
Boogie Woogie Atölyesi

Saat ve Yer

24 Ara 2022 12:00 – 25 Ara 2022 16:10

Shine Dans Stüdyosu, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Kavaklıdere, Tunus Cd. 46/3, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Boogie Woogie'yi merak eden ve denemek isteyen herkese açık atölyeler! Daha önce hiç dans tecrübesi olmayanlar dahil, ister eşli ister solo, her seviyeye uygun atölyeler için sınırlı sayıdaki kontenjanları kaçırmayın. 

Program:

24 Aralık

12:00 - 13:15 Solo Workshop (Open & Up Level) 

13:30 - 14:45 Foundations - Steps & Connection (Open & Up Level)

19:00 So We Danced Party - Yılbaşı Özel @CerModern

Yılbaşı Gösterileri

25 Aralık

12:00 - 13:15 Turns & Variations (Open & Up Level)

13:30 - 14:45 Footwork variations (Up Level)

15:00 - 16:15 Playfullness Workshop (Up Level)

18:00 - 20:00 Atölye katılımcılarına ücretsiz pratik seansı 

Tüm atölyeler hem pratik hem teorik bilgi içerir.

Atölyelerin ücretleri ve kombine & haftasonu paketlerdeki indirimli ücretlerle ilgili ayrıntılı bilgileri kayıt formundan inceleyebilirsiniz.

Konuk eğitmenlerimiz:

Yağmur Özdemir

2017'de Lindy Hop’a başlayan Yağmur, 2019'da Lindy Hop ve Solo Caz eğitmenliğine başladı. Yağmur aynı zamanda bir yoga eğitmeni olarak insanların farkındalıkla dans etmesini ve dans ederken neler hissettiklerini çok önemsiyor. 2021'de Kaan sayesinde Boogie Woogie ile tanışıp bu dansı çok seven Yağmur daha sonra Atina’daki Boogie Explosion festivalinde Open J&J yarışmasında 3. oldu. Daha sonra Norveç’teki Boogiefeet’s festivalinde çeşitli hocalardan grup dersleri ve özel dersler aldı. Şimdi ise Kaan ile birlikte İstanbul’da BoogiEst Dans Stüdyosununda Boogie Woogie dersleri vermektedir.

Kaan Özdemir

13 yaşında Break dansa başlayan Kaan, lise yıllarında devam etti. Üniversitedeyken Latin danslarını öğrendi ve daha sonra Anadolu Ateşi Dans Topluluğunda 1 yıl dans eğitimi aldı. Yüksek lisans sırasında Lindy Hop’la tanıştı ve 2017'de Lindy Hop derslerine eğitmen olarak girmeye başladı. Yine aynı yıl Boogie Woogie'ye de merak saldı. İlk olarak Killer Boogie rutinini öğrenen Kaan bunu çevresiyle paylaştı. 2018'den itibaren Boogie Woogie dansı ile daha çok ilgilenmeye başladı ve yurtdışındaki festivallere giderek kendini geliştirmeye özen gösterdi. Pandemide hem online dersler verdi hem de Avrupa'daki en iyi eğitmenlerden online özel dersler aldı. Pek çok yarışma derecesine sahip olan Kaan şu an İstanbul’da, Türkiye’nin ilk Boogie Woogie dans stüdyosu olan BoogiEast Dans Stüdyosu’nda Boogie Woogie dersleri vermektedir.

Program


  • 1 saat 10 dakika

    Solo Workshop (Open & Up Level)

    Shine Dans Stüdyosu

  • 1 saat 10 dakika

    Foundations - Steps & Connection (Open & Up Level)

    Shine Dans Stüdyosu
3 öge daha mevcut

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page