top of page

07 Oca Cmt

|

Shine Dans Stüdyosu

Boogie Woogie Atölyeleri

Boogie Woogie'yi merak eden ve denemek isteyen herkese açık atölyeler! Daha önce hiç dans tecrübesi olmayanlar dahil, ister eşli ister solo, her seviyeye uygun atölyeler için sınırlı sayıdaki kontenjanları kaçırmayın. Program detayları ve ücret bilgileri açıklamalarda

Boogie Woogie Atölyeleri
Boogie Woogie Atölyeleri

Saat ve Yer

07 Oca 2023 12:00 – 08 Oca 2023 16:00

Shine Dans Stüdyosu, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Kavaklıdere, Tunus Cd. 46/3, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Boogie Woogie'yi merak eden ve denemek isteyen herkese açık atölyeler! Daha önce hiç dans tecrübesi olmayanlar dahil, ister eşli ister solo, her seviyeye uygun atölyeler için sınırlı sayıdaki kontenjanları kaçırmayın. 

Program:

7 Ocak

12:00 - 13:15 Solo Workshop (Open & Up Level) 

13:30 - 14:45 Foundations - Steps & Connection (Open & Up Level)

8 Ocak

12:00 - 13:15 Turns & Variations (Open & Up Level)

13:30 - 14:45 Footwork variations (Up Level)

15:00 - 16:00 Playfullness Workshop (Up Level)

18:00 - 20:00 Atölye katılımcılarına ücretsiz pratik seansı 

Open Level: Herkese açık seviye. Daha önce hiç dans tecrübesi olmayanlardan temellerini kuvvetlendirmek isteyen tecrübeli dansçılara kadar dileyen herkes katılabilir.

Up Level: Temel adım ve bağlantı derslerini almış, pratik etmiş ve geliştirmek isteyenler için. Derslerde bu temellerin üzerine çeşitli figür ve teknik eklemek isteyen herkes katılabilir.

Tüm atölyeler hem pratik hem teorik bilgi içerir.

Atölyelerin ücretleri ve kombine & haftasonu paketlerdeki indirimli ücretlerle ilgili ayrıntılı bilgileri kayıt formundan inceleyebilirsiniz.

Konuk eğitmenlerimiz:

Yağmur Özdemir

2017'de Lindy Hop’a başlayan Yağmur, 2019'da Lindy Hop ve Solo Caz eğitmenliğine başladı. Yağmur aynı zamanda bir yoga eğitmeni olarak insanların farkındalıkla dans etmesini ve dans ederken neler hissettiklerini çok önemsiyor. 2021'de Kaan sayesinde Boogie Woogie ile tanışıp bu dansı çok seven Yağmur daha sonra Atina’daki Boogie Explosion festivalinde Open J&J yarışmasında 3. oldu. Daha sonra Norveç’teki Boogiefeet’s festivalinde çeşitli hocalardan grup dersleri ve özel dersler aldı. Şimdi ise Kaan ile birlikte İstanbul’da BoogiEst Dans Stüdyosununda Boogie Woogie dersleri vermektedir.

Kaan Özdemir

13 yaşında Break dansa başlayan Kaan, lise yıllarında devam etti. Üniversitedeyken Latin danslarını öğrendi ve daha sonra Anadolu Ateşi Dans Topluluğunda 1 yıl dans eğitimi aldı. Yüksek lisans sırasında Lindy Hop’la tanıştı ve 2017'de Lindy Hop derslerine eğitmen olarak girmeye başladı. Yine aynı yıl Boogie Woogie'ye de merak saldı. İlk olarak Killer Boogie rutinini öğrenen Kaan bunu çevresiyle paylaştı. 2018'den itibaren Boogie Woogie dansı ile daha çok ilgilenmeye başladı ve yurtdışındaki festivallere giderek kendini geliştirmeye özen gösterdi. Pandemide hem online dersler verdi hem de Avrupa'daki en iyi eğitmenlerden online özel dersler aldı. Pek çok yarışma derecesine sahip olan Kaan şu an İstanbul’da, Türkiye’nin ilk Boogie Woogie dans stüdyosu olan BoogiEast Dans Stüdyosu’nda Boogie Woogie dersleri vermektedir.

Program


  • 1 saat 10 dakika

    Solo Workshop (Open & Up Level)

    Shine Dans Stüdyosu

  • 1 saat 10 dakika

    Foundations - Steps & Connection (Open & Up Level)

    Shine Dans Stüdyosu
3 öge daha mevcut

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page